Střížkov Plazza Bydlení
s výhledem

Na rozhraní 8. a 9. městské části je situován nový rezidenční komplex, který bude doplněn o komerční prostory v přízemních částech. Součástí bytového souboru je samozřejmě podzemní parkovací plocha. Z urbanistického hlediska tvoří komplex 3 nadzemních budov logické rozhraní mezi zástavbou Střížkova a Proseka.

Prostředí

Z jihozápadní části komplexu se díky sestupujícímu území s nízkopodlažní zástavbou Střížkova otevírá atraktivní výhled na centrum Prahy. Lokalita na návrší vltavské kotliny je současně zárukou kvalitního ovzduší na území hlavního města.

Zeleň

Atraktivita lokality bude podtržena plochami zeleně s parkovou úpravou, kterou budou součástí budovaného komplexu. Jen pár kroků od místa výstavby se rozléhá park Přátelství spojující stanici metra Střížkov a Prosek. Park Václavka a unikátní přírodní památka Prosecké skály a k nim navazující vinice Machálka se pak nachází v bezprostřední blízkosti.

Dostupnost

Stanice metra Střížkov trasy C je vzdálena jen pár kroků. Zároveň je lokalita výborně dostupná z centra města autem po ulici Liberecká, která je součástí městského okruhu a navazuje na tunel Blanka. Samozřejmostí je pak autobusové spojení několika linek MHD spojující lokalitu s částí Holešovic, Vysočan a Kobylis.

Občanská vybavenost

Lokalita Střížkova a Proseka je oblastí urbanisticky zpracovanou a fungující a dostupná občanská vybavenost je tedy samozřejmostí. V bezprostředním okolí se nachází síť obchodů, restaurací a dalších souvisejících služeb. Nechybí zde ani sportovní, vzdělávací a zdravotnická zařízení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace